1,000 צפיות   15 ₪ לרכישה

2,000 צפיות   20 ₪ לרכישה

3,000 צפיות 30 ₪ לרכישה

5,000 צפיות 50 ₪ לרכישה

10000 צפיות 90 לרכישה *מבצע*

20000 צפיות 180 לרכישה *מבצע*

קניית צפיות באינסטגרם באספקה מיידית

שירות הצפיות באינסטגרם הוא שירות חיוני עבור אנשים פרטיים ובעלי עסקים שמעלים סרטונים לאינסטגרם.

בראשית דרכה של אינסטגרם, כשהיא הוסיפה את האופציה להעלות סרטונים, היא הגבילה את אורך הסרטונים ל-15 שניות בלבד במטרה להילחם ברשת חברתית דומה בשם Vine. התחרות הייתה על פרסום סרטונים קצרים. לאט לאט, אינסטגרם הביסה את המתחרה שלה ועקפה אותה. לאחר מספר חודשים, אינסטגרם העלתה את אורך הסרטונים ל-60 שניות.

האם כדאי לקנות צפיות באינסטגרם

התשובה היא חד משמעית, כן.
אם נתמקד רגע בתוכן וידאו בכללי, נוכל לגלות שהוא משפיע הרבה יותר על הקהל שלנו. בעזרת סרטונים, נוכל להעביר את המסר בצורה טובה יותר. ככל שהעולם שלנו מתקדם, אנחנו רוצים יותר לצפות בתוכן ויזואלי מאשר טקסט משעמם. לכן, בעזרת סרטונים נוכל להעביר תוכן ארוך בצורה אפקטיבית.

בנוסף לכל זה, בעלי עסקים רבים בוחרים להשתמש בסרטונים על מנת להציג את המוצרים שלהם או תוצאות של עבודות. לדוגמא, המון מאפרות ומעצבי שיער מעלים סרטונים של לפני-אחרי. סרטונים מהסוג הזה יכולים להוביל לחשיפה משמעותית. בעזרת פוש קטן של קניית צפיות באינסטגרם, תוכלו להפוך את הסרטון שלכם לויראלי ואף לצבור עשרות אלפי צפיות נוספות.

צפיות באינסטגרם

איך הופכים סרטון לויראלי

מהניסיון שלנו באינסטגרם, הרבה יותר קל להפוך סרטון לויראלי מאשר תמונה. אך קודם כל חשוב מאוד להשקיע בסרטון שלכם. הצילום והעריכה הם גורם מכריע ולמעשה זה הבסיס לסרטון חזק ואיכותי. לאחר מכן, הוסיפו תיאור מעניין לסרטון ולא לשכוח גם תיוגים רלוונטים. כעת, כל מה שנותר הוא להשקיע באינטרקציות של הסרטון שהן: צפיות, לייקים ותגובות. את כל השירותים האלו תוכלו למצוא באתר שלנו.

עם השירות שלנו, תוכלו לצבור עשרות אלפי צפיות בכמה דקות בלבד. שימו לב, שחשוב מאוד הפוש הראשוני ברגע עליית הסרטון. זה יכול להיות מכריע בין פוסט רגיל לפוסט ויראלי. הצפיות מגיעות ממשתמשים ישראלים ומכל העולם בכדי שהסרטון שלכם ייתפס כויראלי בכל הארצות.