• קבלת העוקבים תוך כמה דקות.
  • איכות העוקבים ברמה מקסימלית, נשארים לטווח הארוך ובנוסף אחריות ל-30 יום.
  • אין צורך בסיסמא.
  • החשבון חייב להיות במצב ציבורי.
  • העוקבים הינם משתמשים מחו”ל.

200 עוקבים     39 ₪ לרכישה

500 עוקבים     69 ₪ לרכישה

1,000 עוקבים  99 ₪ לרכישה

1,500 עוקבים  129 ₪ לרכישה

2,000 עוקבים 170 לרכישה

3,000 עוקבים 250 לרכישה

4,000 עוקבים 320 ₪ לרכישה

8,000 עוקבים 600 ₪ לרכישה

15,000 עוקבים   1000 ₪ לרכישה

20,000 עוקבים   1200 ₪ לרכישה

קניית עוקבים באינסטגרם באיכות הכי גבוהה

הפרמטר המוביל והמשפיע ביותר על פרופיל באינסטגרם הוא העוקבים. לכן בימים אלו, שירות קניית עוקבים באינסטגרם הפך לפופולרי במיוחד. השירות מתאים לכל הפרופילים בין אם מדובר בפרופיל אישי או עסקי. אנחנו בטוחים שיש לכם המון שאלות לשאול, אז המשיכו לקרוא.

עוקבים באינסטגרם מחו"ל

קודם כל – למה כדאי לקנות עוקבים באינסטגרם

ניתן לראות שבתקופה האחרונה הרשת החברתית תופסת תאוצה מדהימה בישראל ובעולם. כמעט כל אדם מתחזק חשבון אינסטגרם על בסיס יומי, עסקים מצטרפים בהמוניהם לאינסטגרם במטרה להיות קרובים ללקוחותיהם ולנסות לצבור חשיפה נוספת. כיום, אינסטגרם זה השם הכי חזק בתחום הרשתות החברתיות.

אך מה באמת עושה את הפרופיל שלכם פופולרי ובעל מוניטין? ישנו פקטור מרכזי שעליו בנוי אינסטגרם והוא מונה עוקבים באינסטגרם. כשמישהו נחשף לפרופיל שלכם, הדבר הראשון עליו הוא מסתכל בצורה אוטומטית לחלוטין זה על מונה העוקבים. פרופיל עם כמות נמוכה של עוקבים, הוא לא מסקרן כמו פרופיל עם אלפי עוקבים. כאן נמדדת ההשפעה של כמות העוקבים. אפשר לקחת דוגמא מחיינו הפרטיים, אם אנחנו מדפדפים בפרופילים באינסטגרם, והגענו לפרופיל עם מאה עוקבים, קרוב לוודאי שלא נדפדף לראות את הפוסטים. אך אם ניכנס לפרופיל עם אלפי עוקבים, אוטומטית אנחנו נהפכים לסקרנים יותר. כאן עולה השאלה, “למה עוקבים אחריו כל כך הרבה ואני לא?”.

אפשר להסיק מכך, שעוקבים לאינסטגרם תורמים להעלאת החשיפה, מוניטין וההשפעה. באינסטגרם תמיד אנחנו נימדד על פי כמות העוקבים שלנו, עוד לפני שנגענו בכמות הלייקים שיש לנו בפוסטים. כי אם הפרופיל שלנו נראה חובבני וחדש, יכול להיות שאפילו לא ייכנסו אלינו לפוסטים מחוסר סקרנות.

השלבים בקניית עוקבים לאינסטגרם

תהליך הקנייה הוא מאוד פשוט. בוחרים את החבילה שאתם מעוניינים בה. לדוגמא, 1,000 עוקבים לאינסטגרם. לאחר מכן, תעברו לדף הרכישה. לאחר שהתשלום מתבצע, תוכלו לקבל את העוקבים שלכם תוך מספר דקות. אין צורך להמתין חודשים על מנת לצבור אלפי עוקבים לאינסטגרם.

מהם היתרונות של קניית עוקבים באינסטגרם מחו”ל

1. תקציב – מבחינת מחירים, עוקבים לאינסטגרם מחו”ל עולים הרבה פחות מאשר עוקבים מישראל. הפערים במחירים יכולים להתבטא במאות או אלפי עוקבים. לדוגמא, חבילה של מאה עוקבים מישראל תעלה כמו אלף עוקבים מחו”ל. לכן התקציב משחק כאן תפקיד.
2. פופולריות – בחיבור ישיר אל יתרון המחיר, הפופולריות של כמות גדולה יותר של עוקבים היא משמעותית. בזמן שחבילות העוקבים מישראל מוגבלות יחסית לכמה מאות, ניתן לקנות אלפי עוקבים לאינסטגרם מחו”ל ולהנות ממוניטין פופולרי במיוחד.
3. חשיפה – כשיש לכם כמות עוקבים גדולה, החשיפה שלכם גודלת. אינסטגרם לוקחת בחשבון שהפרופיל שלכם מבוסס עם כמות נאה של עוקבים ותיתן עדיפות לכם על פני המתחרים שלכם.

האם ניתן להשיג עוקבים לאינסטגרם מחו”ל ללא שירותי קניית עוקבים?

התשובה היא כן. אך בשביל זה תצטרכו לדעת כיצד לתחזק פרופיל אינסטגרם מא’ ועד ת’. החל מפתיחת החשבון, תמונת פרופיל, ביו מעניין, פוסטים באיכות גבוהה ועוד. אך אל תחשבו שכאן נגמרת העבודה. בנוסף לתחזוק החשבון באופן יום יומי, תצטרכו לבצע מספר דברים נוספים כגון:
1. תגיות לתמונות – הוספת תיוגים(האשטאגים) לתמונות לקבלת חשיפה נוספת. תוכלו למצוא בבלוג שלנו רשימות מצויינות לתיוגים.
2. פרגנו לאחרים – תפרגנו לחשבונות אחרים בלייקים, תעקבו אחריהם, תגיבו לתמונות. קרוב לוודאי שתזכו לקבל פרגון חזרה.
3. סבלנות – מאוד קשה להשיג עוקבים לאינסטגרם ואתם זקוקים לסבלנות. בשונה מפייסבוק, באינסטגרם אתם צריכים להראות שאתם קיימים. לכן כדאי להקפיד על פעילות יום יומית והשקעה של כמה שעות ביום.