• עוקבים ישראלים אמיתיים ופעילים.
  • קבלת העוקבים תוך כמה דקות.
  • אין צורך בסיסמא.
  • החשבון חייב להיות ציבורי.
  • העוקבים הם אמיתיים, כך שקיים סיכוי שיורידו עוקב.

100 עוקבים     50 ₪ לרכישה

200 עוקבים     100 ₪ לרכישה

300 עוקבים     150 ₪ לרכישה

400 עוקבים     200 ₪ לרכישה

500 עוקבים     250 ₪ לרכישה

קניית עוקבים ישראלים אמיתיים ופעילים באינסטגרם

מחפשים עוקבים ישראלים שיעקבו אחריכם באינסטגרם? רוצים יותר חשיפה ממשתמשים ישראלים? זה השירות עבורכם. בשונה מכל השירותים הקיימים בארץ, אנו מציעים עבורכם עוקבים באינסטגרם מישראל. העוקבים הינם משתמשים ישראלים אמיתיים ופעילים.

על ידי קניית עוקבים באינסטגרם מישראל תוכלו לחסוך כאבי ראש, זמן וסבלנות. אנו יכולים לספק לכם באופן מיידי את העוקבים כך שתוכלו לקדם את האינסטגרם שלכם ללא המתנה מיותרת. במקום לעקוב אחרי אנשים ולצפות שיחזירו לכם עוקב, לעשות לייקים ולצפות לעוקב ועוד שלל פעולות שצורכות מכם זמן רב, השירות שלנו יכול לפנות לכם זמן יקר.

האם קניית עוקבים באינסטגרם מישראל מומלצת?

אינסטגרם הופכת אט אט לרשת החברתית החזקה ביותר בישראל. בימים אלה, כשפייסבוק מורידה את החשיפה האורגנית לדפים עסקיים, אינסטגרם הוא מקום המפלט לאנשים פרטיים ובעלי עסקים. החשיפה באינסטגרם היא גבוהה למדי. לכן קצב ההצטרפות לרשת הזו היא אדירה.

עם שירות העלאת עוקבים באינסטגרם ממשתמשים ישראלים ניתן להגיע לנתוני חשיפה גבוהים מהרגיל. היתרון בכך, שהאלגוריתם של אינסטגרם רואה שהחשבון שלכם הוא פופולרי עבור משתמשים ישראלים ולכן יציג פוסטים שלו בטאב Explore, לשם מגיעים הפוסטים החמים והפופולריים ביותר. ככל שהפוסט שלכם צובר יותר חשיפה, לייקים ותגובות, כך גדלים הסיכויים להופיע שם.

עוקבים באינסטגרם מישראל

למי מתאימים שירותי קניית עוקבים לאינסטגרם

אינסטגרם נתפסה בתחילת דרכה כרשת חברתית לשפים, קונדיטורים וכללה המון צילומי אוכל ומנות יוקרה. אפילו אנשים רבים השתמשו באפליקציה לעיצוב התמונה בלבד. כיום, אינסטגרם חיזקה את מעמדה ונחשבת לרשת החברתית השנייה בגודלה. באינסטגרם תוכלו למצוא אנשים מכל העולמות כמו: מעצבי אופנה, מעצבי שיער, מאפרות, זמרים, מפיקים, דוגמנים ודוגמניות, פוליטיקאים ועוד שלל בעלי עסקים מכל התחומים.

טיפים נוספים לניהול נכון של חשבון אינסטגרם

כדי להפוך את חשבון האינסטגרם שלכם למקצועי, פופולרי ואיכותי תוכלו לבצע עוד מספר פעולות נוספות.

מראה החשבון – הוסיפו תמונת פרופיל מושכת, הקפידו על שם משתמש קריא ותקין. שם משתמש ארוך ומסובך יכול להרחיק את הקהל שלכם. הוסיפו את כל הפרטים החשובים בביו, אך לא להעמיס יותר מדי טקסט.

פעילות מוגברת – העלו את רף הפעילות שלכם ברשת החברתית. הקדישו בכל יום שעה אחת למעקב אחרי אנשים, לביצוע לייקים לתמונות ועוד.

פוסטים איכותיים – אחד הדברים החשובים והמשפיעים ביותר הוא פוסטים איכותיים. הקפידו על צילום מקצועי, מושך ומסקרן.

לא לשכוח תיוגים – כשאתם מעלים תמונות, אל תשכחו להוסיף תיוגים לתמונה. זה יכול להניב חשיפה גבוהה יותר לפוסטים ולפרופיל.

לא לוותר על סרטונים – בעבר אינסטגרם הגבילה אותנו ל-15 שניות בלבד, אך כעת תוכלו להעלות סרטונים באורך 60 שניות. זה כלי נהדר ואפקטיבי לשווק את עצמכם.

כל הטיפים הנ”ל בשילוב קניית עוקבים באינסטגרם מישראל יכולים להניב לכם תוצאות יפות במינימום זמן.