מערכת אוטומטית, הלייקים נשלחים לבד.

אתם לא צריכים לעשות דבר. אנחנו מוסיפים אתכם למערכת האוטומטית שלנו וברגע שתעלו תמונה, הלייקים יישלחו בצורה אוטומטית. בכך אתם חוסכים זמן רב בתפעול ושליחת הלייקים.

כל החבילות הן ל-10 תמונות שיעלו בעתיד.

מרגע ההזמנה, כל תמונה שתעלו תקבל את מספר הלייקים שהזמנתם – כך למשך 10 תמונות.

תשלום חד פעמי!

כן כן, התשלום הינו חד פעמי. אתם קונים חבילת לייקים ל-10 תמונות. ברגע שתסיימו את מכסת ה-10 תמונות, תוכלו להזמין שוב. חשוב להדגיש שאין הגבלת זמן, אתם יכולים להעלות תמונה היום ואת התמונה הבאה בעוד שנה. עד שתגיעו למכסה של 10 תמונות.

50 לייקים ל-10 תמונות     40 ₪ לרכישה

100 לייקים ל-10 תמונות     70 ₪ לרכישה

200 לייקים ל-10 תמונות     120 ₪ לרכישה

300 לייקים ל-10 תמונות     150 ₪ לרכישה

500 לייקים ל-10 תמונות     200 ₪ לרכישה

לייקים באינסטגרם לתמונות וסרטונים

כל פרופיל אינסטגרם מוצלח נמדד על פי כמות הלייקים שיש לו בפוסטים. לייקים באינסטגרם הם דבר חשוב במיוחד למי שרוצה להגדיל את הפופולריות ברשת החברתית. לקניית לייקים יש מספר יתרונות, רוצים לדעת יותר? המשיכו לקרוא.

לייקים באינסטגרם

קודם כל, איך עובדות חבילות הלייקים שלנו

חבילות הלייקים של אינסטה פלוס עובדות בצורה חכמה. לאחר התשלום, אנחנו מוסיפים את המשתמש שלכם למערכת לייקים באינסטגרם שלנו. מרגע זה, הפרופיל שלכם נסרק על ידי המערכת שלנו בכל זמן נתון. המערכת שלנו יודעת לאתר מתי העלתם תמונה, ולשלוח את הלייקים בצורה אוטומטית. אתם לא צריכים לעשות דבר.

החבילות שלנו מתומחרות על פי תמונות. כך שהתשלום הינו חד פעמי. אם תרצו להמשיך את השירות תצטרכו להיכנס לאתר שלנו מחדש ולהזמין את החבילה בשנית. כל חבילה מתומחרת על פי 10 תמונות וסרטונים.

סיבות לקניית לייקים לאינסטגרם

אם הגעתם לכאן, אתם בוודאי מבינים את הפוטנציאל הטמון בקניית לייקים לאינסטגרם. אינסטגרם יודעת לאתר פוסטים ויראליים שקיבלו הרבה לייקים או צפיות ומפרסמת אותם בדף Explore. בדף הזה, ניתן לראות את כל הפוסטים שקיבלו מאות לייקים. למי שמחפש חשיפה, יכול להגיע בקלות לדף הנ”ל.

בנוסף, פרופיל אינסטגרם איכותי נמדד על פי כמויות הלייקים שיש לו בפוסטים וכמות העוקבים באינסטגרם. חשוב מאוד לקנות לייקים לאינסטגרם בהתאם לכמות העוקבים שלכם. לא הגיוני שפרופיל עם 200 עוקבים יקבל 100 לייקים לכל תמונה. לכן, חשוב לפעול בהיגיון. אם אתם זקוקים לייעוץ או עזרה לפני רכישה, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

טיפים נוספים כדי להשיג לייקים באינסטגרם

בשילוב עם המערכת שלנו, תוכלו להשיג לייקים בעוד דרכים. כדאי לשלב תיוגים רלוונטים לכל תמונה. לדוגמא, מאפרות יוסיפו את התיוג #makeup #beauty וכו’. חפשו את התיוגים הכי פופולריים בתחום שלכם. שימו לב שבכל תיוג יש את ה-Top Posts. לשם מגיעים הפוסטים שקיבלו הכי הרבה לייקים באותו תיוג. גם לשם תוכלו להגיע באמצעות מערכת לייקים לאינסטגרם של אינסטה פלוס. דרך נהדרת להשיג חשיפה ולייקים. אם אתם זקוקים לרשימת תיוגים מומלצת, כנסו לבלוג שלנו.